Rozerwijsie.com » Gry » Dla dziewczyn
Sortowanie wg.   daty  |  nazwy  |  oceny   |  popularności
Opis: Mały tygrysek już czeka na stylistę. Ubierz go tak jak Ci się tylko podoba. Z pewnością będzie z Ciebie zadowolony. Kto jak kto, ale Ty na pewno masz wyczucie stylu! Powodzenia!

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 28809
Opis: Ubierz dwa psiaki w jakieś fajne ciuszki dla zwierzaków. Duża ilość ubrań gwarantuję długą i ciekawą rozrywkę. Pochwal się jak wyglądał Twój piesek!

Sterowanie: mysz
Odsłon: 23066
Opis: Twoje trzy słodkie zwierzątka, a mianowicie: kotek, piesek i kucyk wymagają nieustannej opieki. Daj im to czego potrzebują. Dzięki Tobie mogą być zadowolone!

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 12198
Opis: Zwariowana gra w której naszym zadaniem jest ubranie popularnych bliźniaczek Olsen. Za ubrania służą nam tylko i wyłącznie futerka ze zwierzątek.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 22218
Opis: Stwórz swoje wielkie akwarium. Kupuj nowe rybki i przedmioty w celu rozbudowy swojego wodnego świata. Aby zdobywać pieniądze musisz rozwiązywać logiczne łamigłówki.

Sterowanie: mysz
Odsłon: 17887
Opis: Druga odsłona gry słodkie zwierzątka to nadal świetna zabawa. Tym razem sprawujemy opiekę nad czterema zwierzątkami domowymi, a mianowicie: kotkiem, chomiczkiem, pieskiem i króliczkiem.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 8125
Opis: Układaj puzzle, których bohaterami są słodkie kotki. Używaj do tego myszki. Staraj się to robić jak najszybciej. Pochwal się swoim czasem!

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 8923
Opis: Urodzinowy prezent w postaci ślicznego pieska! Musisz się teraz zająć Twoim pupilem. Tylko wtedy będzie zadowolony. Lubi być w centrum uwagi, dlatego też cały czas się mu przyglądaj i spełniaj jego oczekiwania.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 45386
Opis: Twój mały chomiczek ma potrzebę zmiany swojego wyglądu. Wystylizuj go tak by pasował do otaczającego go krajobrazu. Sympatyczny zwierzak będzie na pewno zadowolony.

Sterowanie: mysz
Odsłon: 13363
Opis: Prosta gierka oparta na standardowych schematach gier typu "ubieranka". Tworzymy własnego Wilczka i upiększamy go poprzez chociażby ubiór. Świetna gra dla najmłodszych.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 9455
Opis: Bądź pomysłowa i zrób ze swojego pupila prawdziwą piękność. Masz do wyboru wiele różnych zabiegów, które pomogą Ci osiągnąć Twój niełatwy cel.

Sterowanie: strzałki, spacja, mysz
Odsłon: 20656
Opis: Typowa "Ubieranka", jednakże tym razem ubieramy Misie, a nie modelki. Wybieramy okazję oraz dobieramy do tego odpowiedni strój. Gra prosta, ale wciągająca.

Sterowanie: mysz
Odsłon: 7570
Opis: Nakarm wszystkie zwierzaki. Pamiętaj, że każdy lubi co innego, dlatego nie pomyl się. Rób to sprawnie i szybko, w końcu ile można czekać na swoją porcję!

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 9367
Opis: Każdy kto kiedykolwiek myślał, że posiadanie zwierzaka i zajmowanie się nim jest łatwe z pewnością zmieni zdanie. Ta gra idealnie odwzorowuje rzeczywistość.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 26949
Opis: Szczeniaki mają to do siebie, że nie potrafią załatwić same swoich psich spraw. Spełniaj zachcianki swojego słodkiego pupila. Tylko wtedy będzie zadowolony.

Sterowanie: mysz
Odsłon: 15630
Opis: Świetna gra w której oprócz ubierania piesków musimy je również wypielęgnować oraz dokonać wyboru ich przyszłego domu. Uwaga: gra niezwykle wciągająca.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 8918
Opis: Wybierz swojego pupila i zacznij się nim opiekować. Gra jest odwzorowanie prawdziwego życia pupila, a więc ma on identyczne potrzeby jak nasz prawdziwy zwierzak.

Sterowanie: Mysz
Odsłon: 8370
Opis: Twoim zadaniem jest przyrządzenie dania dla swojego psiaka według jego życzeń. Rób wszystko dokładnie, tylko wtedy Twój pupil będzie zadowolony.

Sterowanie: mysz
Odsłon: 8485
Opis: Całkiem przyjemna gierka w której musimy zadbać o higienę naszego zwierzaka. Musimy o wszystkich czynnościach, aby nasz pupil był zadowolony. Pielęgnuj swojego zwierzaka razem z nami!
Odsłon: 23395
Opis: Wciel się w rolę przesympatycznej opiekunki zwierząt! Będziesz miała kilka ważnych zadań, a mianowicie: odnajdywanie chorych, leczenie oraz wszelka profilaktyka.

Sterowanie: mysz
Odsłon: 11645
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13  
On-line jest 13 osób
Filmiki
Dowcipy
Gry
Życzenia
Tapety
Opisy gg
Teksty piosenek
Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2009 | RozerwijSie24